Sold
Listing Courtesy of: COLUMBUS OH MLS / Coldwell Banker Realty / Sherry Fox
6809 Julian SW Road Amanda, OH 43102
Sold on 05/31/2017
$270,000 (USD)
Sold Date:
05/31/2017
05/31/2017
Taxes
$2,443(2015)
$2,443(2015)
Lot Size
5.01 acres
5.01 acres
Type
Single-Family Home
Single-Family Home
Year Built
2006
2006
Style
1 Story
1 Story
School District
Amanda Clearcreek Lsd 2301 Fai Co.
Amanda Clearcreek Lsd 2301 Fai Co.
Bathroom Details
- Full Bathrooms: 2
- Half Bathroom: 1
Stories
- 1
$ (+/-)
Apr 05, 2017
Price Changed
$289,900
-12%
-$40,100
Mar 19, 2017
Price Changed
$330,000
-5%
-$17,568
Mar 02, 2017
Listed
$347,568
-
-