20360 Catherine Boulevard Circleville, OH 43113
Sold
Listing Courtesy of: COLUMBUS OH MLS / Coldwell Banker Realty / Sherry Fox

  20360 Catherine Boulevard Circleville, OH 43113

Sold on 04/11/2023
$210,000 (USD)
2
BED
1
BATH
1,012
SQFT
Sold Date:
04/11/2023
Taxes
$1,178(2022)
Lot Size
0.28 acres
Type
Single-Family Home
Year Built
1958
Style
Ranch
Views
Water View
School District
Logan Elm Lsd 6502 Pic Co.
County
Pickaway County
Community
Van Dale Addn

Listed By

Sherry Fox, Coldwell Banker Realty
Bought with
Timothy Rutherford, ERA Martin & Associates
Source
COLUMBUS OH MLS
Last checked May 13 2026 at 4:17 AM GMT+0000
Bathroom Details
  • Full Bathroom: 1

$ (+/-)
Feb 15, 2023
Price Changed
$224,000
-2%
-$5,000
Oct 28, 2022
Price Changed
$229,000
-4%
-$10,000
Oct 12, 2022
Price Changed
$239,000
-2%
-$6,000
Sep 27, 2022
Price Changed
$245,000
-2%
-$5,000
Aug 27, 2022
Listed
$250,000
-
-