10614 Hayesville Road Kingston, OH 45644
Sold
Listing Courtesy of: COLUMBUS OH MLS / Coldwell Banker Realty / Sherry Fox

  10614 Hayesville Road Kingston, OH 45644

Sold on 05/11/2026
$422,000 (USD)
3
BED
2
BATH
1,620
SQFT
Sold Date:
05/11/2026
Taxes
$2,068(2025)
Lot Size
5.11 acres
Type
Single-Family Home
Year Built
1999
Style
Ranch
School District
Logan Elm Lsd 6502 Pic Co.

Bought with
Rachael Hall, Keller Williams Greater Cols
Source
COLUMBUS OH MLS
Last checked May 13 2026 at 3:20 AM GMT+0000
Bathroom Details
  • Full Bathrooms: 2

$ (+/-)
Apr 07, 2026
Price Changed
$469,000
-1%
-$5,500
Mar 16, 2026
Price Changed
$474,500
-2%
-$10,500
Feb 25, 2026
Price Changed
$485,000
-2%
-$10,000
Dec 05, 2025
Listed
$495,000
-
-